Білизна ASSOS Spring Fall LS Skin Layer P1 Anthracite Grey.
Модель останнього покоління, яка стала легшою та має більш універсальний градієнт утеплення, що забезпечує додаткове тепло в найважливіших зонах. Має підвищену повітряпроникність.
ОСОБЛИВОСТІ:
• На 15 % легша за свою попередницю.
• Незважаючи на зменшену вагу, вона також має більш універсальну конструкцію, збільшений обхват коміра, вдосконалену систему odorControl та більш обтічний крій, що повторює контури тіла.
• Тканина передньої панелі має щільніше плетіння, щоб забезпечити кращу теплоізоляцію там, де це найважливіше.
• На спині та під пахвами більш рідке плетіння підвищує повітропроникність і допомагає активно регулювати температуру вашого мікроклімату, відводячи надлишкове тепло тіла, щоб запобігти перегріванню під час інтенсивних навантажень.
СКЛАД:
71%PP, 22%PA, 4%EA, 3%CF
ПАРАМЕТРИ для чоловіка на зріст 169 см та розмір S:
вага: 57 кг
обхват грудей: 88 см
обхват талії: 71 см
обхват стегон: 88 см

Компоненти каретки шосе Shimano BB-RS500, ITA (70мм, італійська)
Камера Longus/Chaoyang 12-1/2x2-1/4 AV33 (57-203)
Педалі PD-R8000, ULTEGRA, SPD-SL шосе
Сідло Bontrager Aeolus Elite 145mm 










