Одним із основних принципів нашої діяльності є побудова дружніх відносин з клієнтами. А це, у свою чергу, неможливо без післяпродажного сервісного забезпечення наших велосипедів. Саме тому в кожному магазині SportUnite існує повноцінна веломайстерня. Основним завданням наших майстерень є забезпечення гарантійних зобов’язань. Також ми виконуємо роботи з післягарантійного обслуговування та ремонту.

Усі майстерні працюють за попереднім записом. Перевагою користуються клієнти, які купили велосипед у SportUnite. Для отримання послуг, передбачених гарантією, потрібна наявність документа на велосипед (паспорти та чека).

Купували велосипед не у нас, але хочете зробити обслуговування чи ремонт? Немає нічого простішого! Вам необхідно приїхати або зателефонувати в зручний для вас магазин SportUnite і прибути в призначений час. Звертаємо Вашу увагу, що велосипеди приймаються в роботу тільки в чистому вигляді.

Наші механіки – досвідчені фахівці, здатні зробити не лише обслуговування велосипеда, а й ремонт будь-якої складності. Будь то заміна камери або повне перебирання амортизаційної вилки – робота буде виконана коректно і вчасно. У роботі ми використовуємо лише фірмовий спеціалізований інструмент та витратні матеріали таких відомих виробників як Park Tool та IceToolz.