Магній Nutrend Magneslife Strong 60 ml, DS-0160

65 

Magneslife Strong – це невелика порція, що містить 375 мг магнію в добре засвоюваній формі. Він сприяє правильному обміну речовин, який життєво важливий для вироблення енергії. Крім того, він знижує втому та виснаження, піклується про правильне функціонуванні м’язів та синтез білка. Це оцінять всі спортсмени та люди, що не займаються спортом, які хочуть зберегти або збільшити м’язову масу. Продукт можна використовувати як для схуднення, а також для набору м’язової маси.

Продукт містить велику кількість вітаміну B6 та майже не містить цукру (менше 0,3 г), завдяки чому його можна приймати під час дієти.

Magneslife Strong та його переваги
містить 375 мг магнію в добре засвоюваній формі
містить менше 0,3 грама цукру
вітамін B6 також включений
сприяє правильному функціонуванню м’язів
допомагає зменшити втому та виснаження
Склад
Вода, цитрат магнію, регулятор кислотності лимонна кислота, консерванти сорбінова кислота та бензоат натрію, підсолоджувач ацесульфам K, гідрохлорид піридоксину, підсолоджувачі сукралоза та стевіолові глікозиди.

Дозування
В разі підготовки до тривалих фізичних навантажень – за 2-3 дні до передбачуваного навантаження перед сном. В разі тривалих або складних вправ завжди носити порцію з собою та використовуйте її при необхідності. Максимум 1 шот в день. Подавайте, наливаючи вміст флакона в рот або розбавляючи його водою. Після відкриття призначений для негайного вживання. Перед вживанням збовтати! Невеликий осад є природною властивістю продукту та не є дефектом.

5 в наявності

Знайшли дешевше?