Кассета CAMPAGNOLO Centaur 11S 11-32 - CS18-CE12
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Артикул: 11146VFM
Категорія: Шосе
  • BIKEFIT
  • Garmin
  • Велосипеди
  • Велосипедне екіпірування
  • Велосипедні аксесуари
  • Велотренажери
  • Вживаний товар
  • Вимірювачі потужності
  • Догляд за велосипедом
  • Запчастини
    • Безкамерні технології
    • Гальмівна система
      • Адаптери
      • Барабани втулок
      • Гідролінії
      • Дискові Гальма
      • Каліпери дискові гідравлічні
      • МТВ
      • МТВ Для диск. гальм
      • Ободні Гальма
      • Роліки задніх перемикачів
      • Ротор
      • Рубашки/ троси
      • Шосе
      • Шосе
    • Кермо (кермовий вузол)
    • Колеса
    • Компоненти Shimano Di2
    • Компоненти Sram AXS
    • Педалі/Шипи
    • Покришки, камери
    • Сидіння
    • Трансмісія
  • Новинки
  • Спортивне харчування
  • Спортивний годинник Garmin
Фильтр
Price: —
  • Опис
Розрахунок: 11-32
Кількість зірок: 11
Спеціальна форма зуба Ultra-drive для більш чіткого перемикання
Супутні товари
Мат під велотренажер ELITE, (180х90) червоний
Quick View
Купити
Зірка касети Shimano CS-М771 12-зуб. для 11-32Т
Quick View
Купити
Вилка SUNTOUR RAIDON-XC RL-R 29 100 чорний
Підставка ELITE TRAVEL Block
Підставка ELITE TRAVEL Block
Адаптер ELITE 135x10 та 135x12 mm для Drivo, Direto, Turno
Адаптер ELITE 135×10 та 135×12 mm для Drivo, Direto, Turno
Вилка SUNTOUR XCM HLO 100мм 26"/28,6/A-H Disc чорний