Сідло Prologo Proxim W450 Tirox Size 155mm F81 Anth Black, PRX4TN5HB95-AM

3 600 

Сідло для велосипедів Prologo Proxim W450 Performance PAS TiroX 145 – чорне / антрацит / F81
“Ми хочемо, щоб ви створили інноваційне сідло для велосипедів

Цими кількома словами компанія Prologo оголосила конкурс дизайну в Міланському університеті “Політехніко”. Проект 360° розпочався з поглибленого аналізу ринку, щоб дізнатися про сектор, цільову аудиторію та конкуренцію. Потім це було використано для створення найкращого продукту, який Prologo може запропонувати цьому сегменту ринку.
Технології сідла Proxim W450 Performance PAS TiroX 145 E-Bike Saddle:
Легке
TiroX рейки
виготовлені з легкосплавної сталі, мають високу стійкість до зчеплення, хороший баланс між вагою та міцністю і не бояться звичайних навантажень, які виникають при їзді на велосипеді.

Система
система PAS
це канал в корпусі сідла, який розвантажує промежину, запобігаючи онімінню та усуваючи тиск.

Нова система
MSS – багатосекторна система
розроблена у співпраці з Міланським політехнічним інститутом, покращує комфорт та продуктивність. Активні піни, відокремлені одна від одної, створюють 5 позначених зон, які працюють окремо, підтримуючи нормальний рух педалей як під час фази штовхання, так і під час фази витягування. Кругла форма SCRATCH M5 дозволяє тазу природно обертатися, створюючи стабільність і підтримку для попереку; вона також сприяє розподілу тиску на більшу поверхню.

Напівкругла
напівкруглий
підходить для велосипедистів із середнім рівнем гнучкості попереку. Ідеальне сідло для всіх типів дистанцій. Ця форма є ідеальним компромісом між круглою та пласкою формою. Завдяки своїй конструкції та легкому провисанню, сприяє обертанню тазу та забезпечує легкі та вільні рухи на поверхні сидіння.

Задня ручка та світловідбиваюча графіка:
Сідло оснащене задньою “ручкою” для полегшення руху велосипеда, а також графікою зі світловідбиваючими матеріалами для підвищення безпеки.

1 in stock

Знайшли дешевше?
SKU: PRX4TN5HB95-AM